Adalet Namluda: Afrin APK 4.7 Full İndir
Adalet Namluda: Afrin APK 4.7 Full İndir

Adalet Namluda: Afrin APK 4.7 Full İndir

Adalet Namluda: Afrin APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika bir TÜRK yapımı...

Adalet Namluda: Afrin APK, android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz full sürüm olarak oynayabileceğiniz harika bir TÜRK yapımı FPS ve aksiyon türü oyundur.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin “Zeytin Dalı” operasyonu çerçevesinde gerçekleştirdiği Afrin Harekatını, mobil oyun Adalet Namluda ile yaşayabilir ve büyük bir maceraya atılabilirsiniz. Kahraman askerlerimize kamuflaj, celik yelek, kask gibi birçok şey ekleme imkanınız bulunuyorken ayrıca Tank, Taaruz ve Keskin Nişancı olarak 3’e ayrılıyor diyebilirim. Grafik ve ses bakımından incelediğimizde gerçekten diğer benzer tür oyunlardan daha iyi bir kaliteye sahiptir.

Grafik ve oynayış bakımından gayet iyi olan adalet namluda, büyük bir heyecan ve macera ile sizleri bekliyor. Sizde Full sürümü aşağıda bulunan linklerden indirebilir, bu aksiyona dahil olabilirsiniz.

Nasıl Kurulur ?

Ayarlar-Uygulamalara gidip Bilinmeyen kaynaklar’a izin veriniz.
APK dosyasını indirip kurunuz.
Oyununuz hazır! Oyunu başlatabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Dosya Bilgileri

Sürüm: 4.7

Boyut: 26 MB

 


—————————-
Adalet Namluda: Afrin APK 4.7 Full İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Güzel Evim – Rüyalarını Planla APK Mod v1.0.71 Full İndir başlıklı apk oyun makalesinde Android, android oyun indir ve apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *