Bridge Builder Adventure APK v1.0.2- Para Hileli
Bridge Builder Adventure APK v1.0.2- Para Hileli

Bridge Builder Adventure APK v1.0.2- Para Hileli

Bridge Builder Adventure oyununda amac karakterlerimizi güvenle karşıya geçirmek için çeşitli köprüler yapmaya çalışmaktır....

Bridge Builder Adventure oyununda amac karakterlerimizi güvenle karşıya geçirmek için çeşitli köprüler yapmaya çalışmaktır. Fizik ve bulmaca dinamiklerinin bir arada olduğu bu macera yapımında eğlenceli görevler bizleri beklemektedir. Daha önceki köprü inşa oyunlarına nazaran bu kez daha fantastik ve aksiyon dolu oynanışın içinde yer alacağız. Volkanlar, buzullar ve hatta gökyüzü şehirlerinde bulunarak köprü yapmalı ve daha da önemlisi araç geçerken anahtarı düşürmelisiniz. Bu da işin sadece köprü yapmakla kalmayacağı anlamına geliyor. 60 farklı eğlenceli seviye farklı beceri ve yeteneklerinizi test edecektir. Oyunu alışveriş hilesiyle birlikte indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Nasıl Kurulur ?

Ayarlar-Uygulamalara gidip Bilinmeyen kaynaklar’a izin veriniz.
APK dosyasını indirip kurunuz.
Oyununuz hazır! Oyunu başlatabilirsiniz.


Dosya Bilgileri

Sürüm: v1.0.2

Boyut: 89.9 MB


—————

— APK indir => Bridge Builder Adventure APK

—————

 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Bullet Force APK+OBB v1.55- Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde bullet force apk, bullet force hile ve bullet force indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *