1010! Block Puzzle APK v68.1.1 – Kilitleri Açık Mod
1010! Block Puzzle APK v68.1.1 – Kilitleri Açık Mod

1010! Block Puzzle APK v68.1.1 – Kilitleri Açık Mod

1010! Block Puzzle APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli...

1010! Block Puzzle APK, android işletim sistemine sahip olan tüm telefon ve tabletlerinizde ücretsiz hileli olarak oynayabileceğiniz harika bulmaca türü oyunlardan bir tanesidir.

Gram Games Limited tarafından geliştirilen bu oyun marketin en popüler bulmaca oyunlarından birisi olmakla birlikte popülerliğini kaybetmemekte ısrarcı davranmaktadır. Oyunda temel amacınız parçaları yerleştirip ekranda yatay ve dikey sıralar oluşturarak onları patlatmak daha doğrusu yok etmektir. Özellikle boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika oyunlardan birisidir ki çerezlik sayılabilir. 1010! da kolay, eğlenceli gibi modlar da bulunmaktadır ki süre aşımı zamanı gibi konular söz konusu değildir. Oyunun bölümleri mevcut ve yeni bölüme geçebilmek için bir öncekini tamamlamanız gerekiyor ve bu işten kurtulmanız için hileli olarak paylaşmaktayım. Aşağıda bulunan linklere tıklayarak hızlı bir şekilde 1010! block puzzle hileli oyununu indirebilirsiniz.


 

Dosya Bilgileri

Sürüm: v68.1.1

Boyut: 41 MB

 


—————————-
1010! Block Puzzle Hileli APK İndir
—————————-


 

Bir önceki uygulamamız veya oyunumuz olan Zombie Shooter: Pandemic Unkilled APK v2.1.2 - Para Hileli başlıklı apk oyun makalesinde zombie shooter apk, Zombie Shooter: Pandemic Unkilled hile apk ve Zombie Shooter: Pandemic Unkilled mod apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *